Witamy na stronie drukarni cyfrowej Iotaunum!

Nasza drukarnia oferuje wysokiej jakości usługi kserograficzne i poligraficzne. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii druku cyfrowego i offsetowego nasza działalność cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród szeregu klientów.

Wykorzystujemy w swojej pracy druk niskonakładowy tworząc książki, czasopisma, opakowania oraz akcydensy. Innowacyjny sprzęt, którym dysponujemy pozwala nam na zachowanie doskonałej jakości przy usługach każdego typu.

Stosowany przez nas druk offsetowy pozwala nam na wytwarzanie odpowiednio zoptymalizowanych produktów w wysokiej jakości przy zachowaniu cen jakie oferuje druk cyfrowy. Podstawowym atutem naszej drukarni jest krótki czas realizacji zleceń oraz wykonywanie niektórych z nich od ręki. Pełnimy szereg usług w atrakcyjnych cenach. Szczególnie polecamy druk wielkoformatowy, w którym realizujemy również zamówienia wielkonakładowe.

W naszej ofercie realizujemy zamówienia na ulotki, kalendarze, wizytówki, plakaty reklamowe
i informacyjne oraz foldery różnego rodzaju. Wchodzimy na przeciw potrzebom naszych Klientów służąc im również specjalnymi usługami introligatorskimi, drukiem obrazów i zdjęć na płótnie. Zajmujemy się również tworzeniem fototapet, dzięki wykorzystaniu wysokojakościowego druku canvas.

Jesteśmy otwarci na pytania o naszą ofertę i typ wykonywanych usług. Zachęcamy
do kontaktu telefonicznego i za pomocą poczty elektronicznej. Stała współpraca z naszą drukarnią owocuje niższymi cenami na druk cyfrowy i inne usługi. Zapraszamy.

Zapraszamy do współpracy!

Drukarnia Iotaunum
Drukarnia Warszawa
Profesjonalny druk