Druk Na Płótnie

Technologia cały czas idzie do przodu, dzięki czemu druk cyfrowy daje tak wiele różnych możliwości. Wśród najchętniej wybieranych przez Klientów jest druk na płótnie, dzięki któremu można wykonać druk obrazów czy zdjęć w wysokiej jakości.

Dzięki wykonaniu obrazów i zdjęć w najwyższej jakości mogą one śmiało stanowić wystrój każdego wnętrza. Szeroka rozpiętość kolorystyczna oraz wysokiej jakości płótna canvas, pozwalają uzyskać rezultaty bardzo zbliżone do prawdziwego obrazu. Taki wydruk na płótnie charakteryzuje się odpornością na działanie promieni słonecznych, jak również jest odporny na wilgoć. Istotne jest to, że specjalistyczny druk canvas pozwala uzyskać strukturę typową dla prawdziwego płótna, dzięki czemu reprodukcje obrazów wyglądają na niemal autentyczne.

Realizujemy również druk zdjęć na tego typu materiale. Uzyskane na płótnie fotografie można wykonać w różnych rozmiarach, dzięki czemu mogą one także pełnić funkcję obrazów. Zdjęcia na płótnie to także doskonały pomysł na prezent, który z pewnością sprawi przyjemność każdemu, kto zostanie nim obdarowany. Naszą usługę świadczymy już od wielu lat, dzięki czemu posiadamy ogromne doświadczenie, które przekłada się na najwyższą jakość. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.