Druk Wizytówek

Druk WizytówekWizerunek firmy na rynku jest obecnie bardzo ważny, ponieważ to właśnie on w dużej mierze wpływa na decyzje konsumentów. Im dana firma bardziej dba o profesjonalną identyfikację wizualną, tym chętniej jest wybierana.

Zdając sobie świetnie z tego sprawę, przedstawiamy Państwu naszą ofertę, którą jest druk wizytówek Warszawa. Nasza drukarnia dołoży wszelkich starań, aby efekt końcowy wydruku był jak najlepszy. Z pewnością tak będzie, ponieważ posiadamy tylko nowe i wysokiej klasy urządzenia. Nasze drukowanie wizytówek Warszawa, to również gwarancja użycia bardzo dobrego papieru. Zaoferować możemy Państwu ogromny wybór jego struktur oraz gramatur. Podpowiemy, który najlepiej wybrać, aby podkreślić oryginalność Państwa projektu graficznego wizytówki. Wykonujemy druk offsetowy jednostronny, jak również dwustronny. Także wielkość formatu możemy dostosować do Państwa potrzeb i wykonać druk na życzenie. Wśród nowości przedstawiamy Państwu także wizytówki wypukłe, które są bardzo atrakcyjne wizualnie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą, ponieważ nasza tania drukarnia Warszawa posiada naprawdę korzystne ceny.

Wymiary 55×85

Brutto Netto
Czarno-białe jednostronne 100 szt. 35,00 zł 28,69 zł
Czarno-białe dwustronne 100 szt. 52,50 zł 43,03 zł
Kolorowe jednostronne 100 szt. 42,00 zł 34,43 zł
Kolorowedwustronne 100 szt. 63,00 zł 51,64 zł

Wizytówki wykonujemy techniką druku cyfrowego na papierze wizytówkowym zarówno gładkim, jak i o różnych strukturach powierzchniowych.

Zajmujemy się również pełną IDENTYFIKACJĄ WIZUALNĄ, wykonujemy projekty: logotypów, wizytówek, papierów firmowych, ulotek reklamowych, plakatów + druk.

Więcej informacji: 534 998 876