Studio Graficzne

Studio Graficzne

Kolorowy druk cyfrowy najnowszej generacji

Cyfrowy system Océ CS665 Pro wychodzi naprzeciw stale rosnącym potrzebom druku produkcyjnego. To niezawodny system druku kolorowego. System Océ CS665 Pro posiada dużą pojemność wejściową i wyjściową, obsługuje media od 300 g/m² oraz 330 x 487 mm. Szeroka gama konfiguracji umożliwia druk różnych aplikacji. Dostępne opcje finiszingu: tworzenie broszur, perfect binding, odbiornik o dużej pojemności, zszywanie, dziurkowanie i wiele mozliwości składania.

Kolorowa drukarnia cyfrowa z o niskim koszcie TCO

Urządzenie wielofunkcyjne Océ CS665 Pro umożliwia druk oraz kopiowanie do 3 900 obrazów na godzinę i posiada jeden z najniższych w branży całkowity koszt użytkowania (TCO) w porównaniu z konkurencyjnymi urządzeniami tej klasy.

To niezwykle wszechstronne rozwiązanie z szeroką gamą opcji finiszingu, z możliwością wykorzystania różnych mediów oraz funkcjami kontrolera daje szerokie możliwości i może w pełni zaspokoić popyt za wysokiej jakości druk.

Cyfrowy kolorowy druk to wydajność i opłacalność

Niezależnie od Twoich wymagań, system Océ CS665 Pro może przenieść Cię o poziom wyżej pod względem wydajności i rentowności, co zwiększy satysfakcję klientów.

Opcje konfiguracji zapewniają doskonałe rezultaty w obecnej i przyszłej produkcji przy minimalizacji całkowitych kosztów użytkowania.